Telefon 8 - 18 hod
+420 606 61 26 54

Vyplňte prosím své údaje, O vše se postaráme

Základní údaje

Nejvyšší možná úspora

Vyplněním formuláře a jeho odesláním uděláte první krok ke snížení měsíčních splátek a úroku na svém úvěrovém produktu. Naším cílem je maximalizovat Váš užitek. Průměrná výše částky úvěru u našich klientů dosahuje téměř 210 tisíc Kč, kde průměrná úspora je 30 tisíc Kč.

Individuální přístup

Naše práce není strojová a vždy s každým případem pracujeme individuálně. Naším cílem je maximalizovat přínos pro Vás. Čím více uspoříte, tím lépe jsme vykonali svou práci. Dáváme si záležet i na doprovodných službách - vyhledáváme pro Vás účty ZDARMA, nulové poplatky za vedení úvěru, nulové poplatky za zpracování úvěru, levné pojištění, pokud si ho přejete a mnoho dalších menších služeb, které v celé mozaice zajistí maximální úsporu a spokojenost na Vaší straně.

Servis

Zaměřujeme se na dlouhodobou spolupráci s klienty. Proto se na nás obrací stávající klienti, ale i jejich rodinní příslušníci, známí a přátelé. Soustředíme se především na efektivní spolupráci nejen nyní, ale i v budoucnu. Proto pro Vás hlídáme další možné úspory nebo hledáme vhodné úvěrové produkty na financování Vašich potřeb.

Refinancování a konsolidace

Do produktů, se kterými aktivně pracujeme, patří neúčelové úvěry, půjčky, leasing, kreditní karty, kontokorent, ale i již proběhlé konsolidace, na kterých lze uspořit značnou sumu peněz díky refinancování.

Specialisté na refinancování a konsolidace
© 2023 AAArefinancování.cz - Všechna práva vyhrazena.