Telefon 8 - 18 hod
+420 606 61 26 54

Otázky a odpovědi

1. Proč klienti využívají služeb Vašeho portálu?

Odpověď: Portál aaarefinancovani.cz je jediné místo na internetu, kde získáte ihned možnost výrazné úspory na krátkodobých úvěrových produktech. To vše zcela ZDARMA. Poskytujeme individuální přístup ke každé poptávce. Naším cílem je maximální spokojenost klienta. Navíc nemusíte nikam chodit, srovnání dostanete rychle a přehledně na svůj email. Vždy se o Vás navíc stará profesionální bankovní poradce.


2. Je to skutečně zdarma?

Odpověď: Ano. Jako poptávající neplatíte nic. Naší prioritou je Vaše maximální spokojenost a úspora. Díky tomu máme více než 1500 spokojených klientů, kteří s námi ušetřili.


3. Opravdu to je on-line?

Odpověď: Ano. Pomůžeme Vám najít cestu k té aktuálně nejzajímavější možné nabídce napříč trhem. Vyplníte formulář a obratem získáte bankovního poradce online.


4. Kolik poptávek můžu zadat?

Odpověď: Doporučujeme mít vždy pouze jednu aktivní poptávku. Přidělíme Vám profesionálního bankovního poradce, který s Vámi vše vyřeší k Vaší spokojenosti.


5. Jak funguje celý proces?

Odpověď: Nejprve si zadáte poptávku dle Vašich potřeb. V následujících hodinách Vám přijdou adresné nabídky nebo se s Vámi spojí bankovní poradce pro doplnění informací nutných pro správnou kalkulaci. Vybranou nabídku poté přijmete a poradce nebo banka Vám refinancování, konsolidaci či úvěr vyřídí.


6. Je tahle stránka bezpečná? Nezneužije někdo moje informace? Kdo všechno uvidí moje kontaktní informace?

Odpověď: Ochrana osobních údajů je na prvním místě. Portál aaarefinancovani.cz nakládá s daty v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Žádné ze zadaných údajů se nedostanou do rukou banky, pokud s tím nedáte výslovný souhlas.


7. Zadal jsem poptávku, co teď?

Odpověď: Nyní Vám připravíme koncept možné úspory a zašleme ho na Váš email. Poté s Vámi vše zkonzultuje přidělený bankovní poradce, jehož úkolem je absolutní spokojenost klienta.


8. Musím vyplnit formulář, když chci zadat poptávku?

Odpověď: Ano. Každá nabídka je adresná, proto je potřeba vyplnit formulář a zadat kontaktní údaje. Bez Vašeho výslovného souhlasu se však tato data k žádné třetí osobě nedostanou.


9. Jak si vybrat správnou nabídku?

Odpověď: Důležitých parametrů je více. Každý klient má jiné potřeby: výši splátky, délku splácení nebo například minimální až nulové poplatky. Naše služba se proto snaží vyjít Vám maximálně vstříc a zajistit tak Vaší maximální spokojenost. Pokud se i přes to nedokážete rozhodnout, rádi Vám poradíme!


10. Co když je nabídka nepřesná?

Odpověď: Nabídka vychází pouze z údajů, které v poptávce zadáte. Pokud nabídka neodpovídá zadání, kontaktujte prosím bankéře a ten následně nabídku upraví, aby byla v souladu s Vaší potřebou.

Specialisté na refinancování a konsolidace
© 2023 AAArefinancování.cz - Všechna práva vyhrazena.